Usługi księgowe Kołobrzeg

Umów się na spotkanie z naszym specjalistą i przekonaj się dlaczego z naszym biurem możesz TYLKO zyskać

Doradztwo podatkowe Kołobrzeg

O Firmie

Firma "SUFLER-1" istnieje na rynku kołobrzeskim od 1992 roku. Naszym celom przyświeca: profesjonalizm, rzetelność, sumienność, nowoczesność obsługi.

Od początku działalności szczególny nacisk kładziemy na jakość świadczonych przez nas usług. Wielu z naszych klientów korzysta z naszych usług od początku istnienia firmy. Dzięki ich pozytywnej opinii o naszej pracy, pozyskaliśmy spore grono nowych Klientów rekrutujących się z ich rodzin, przyjaciół i znajomych. Pozytywne opinie naszych klientów mocno doceniamy, bo to one budują naszą pozycję na rynku.

"Współpraca z SUFLER-1 od zawsze opiera się na pełnym zrozumieniu specyfiki naszej firmy, co pozwala na właściwe ukierunkowanie i organizację pracy oraz dostosowanie rozwiązań księgowo-podatkowych do naszych potrzeb."

Mariusz Kosecki
właściciel kokoma.pl

Współpracujemy również z radcami prawnymi, kancelarią notarialną oraz tłumaczami przysięgłymi. Pracujemy na najnowszych, wciąż aktualizowanych programach komputerowych zarówno finansowo-księgowych jak i kadrowo-płacowych.

Korzystając z naszych usług zapewniamy Państwu kompleksową obsługę przez doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę kierowniczą i przygotowany personel posiadający wykształcenie wyższe o profilu finanse i rachunkowość oraz długoletni staż pracy w księgowości. Kadra pracownicza w swojej pracy korzysta także ze stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych.

Świadectwa i certyfikaty

Posiadamy Świadectwo Kwalifikacyjne nr 1978/97 wydane przez Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Certyfikat - Rachunkowość małych i średnich przedsiębiorstw Świadectwo Kwalifikacyjne

Ponadto firma posiada co roku odnawiane ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A.
Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność informacji na każdym etapie współpracy.

Nasza oferta

Biuro rachunkowe Kołobrzeg

BEZPŁATNY Biuletyn

  • Szukasz dobrego biura rachunkowego? Pobierz nasz biuletyn i dowiedz się, czym się kierować przy jego wyborze.

50% taniej! pierwsze 2 m-ce
Usługi księgowe Kołobrzeg
Halina Gembicka właścicielka firmy
chętnie odpowie
na Twoje pytania.
napisz